Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  VARI

  Urządzenia ogrodowe i kosiarki specjalistyczne

  VARI to czeska firma specjalizująca się w narzędziach ogrodowych. W naszej ofercie znajdziesz ich kosiarki specjalistyczne – bębnowe, rotacyjne oraz rozdrabniające z możliwością mulczowania za jej pomocą Twojego trawnika. Kosiarka rotacyjna to dobry wybór jeżeli masz do skoszenia ugory, dziko zarosł...

  Urządzenia ogrodowe i kosiarki specjalistyczne

  VARI to czeska firma specjalizująca się w narzędziach ogrodowych. W naszej ofercie znajdziesz ich kosiarki specjalistyczne – bębnowe, rotacyjne oraz rozdrabniające z możliwością mulczowania za jej pomocą Twojego trawnika. Kosiarka rotacyjna to dobry wybór jeżeli masz do skoszenia ugory, dziko zarosłe miejsca i chaszcze – noże VARI poradzą sobie z każdą łąką i ogrodem. Kosiarki specjalistyczne to także konieczność dla osób profesjonalnie zajmujących się pielęgnacją zieleni. Nieraz w swojej pracy muszą kosić zaniedbane i opuszczone miejsca, gdzie zwykła kosiarka nie dałaby po prostu rady.

  Mikrociągniki do ogrodu i sadu

  Jeżeli posiadasz ogród, sad, działkę albo niewielki teren uprawny, na tyle duży, że prace pielęgnacyjne ciężko jest wykonywać ręcznie, a duży traktor nie jest w stanie tam wjechać, możesz sprawdzić ofertę mikrociągników jednoosiowych z całym systemem VARI. W ramach systemu istnieje wiele narzędzi: od pługa, przez obsypniki, po glebogryzarki, które można podłączać do jednoosiowego ciągnika. Ten z kolei składa się z jednostki napędowej i kół ze skrzynią biegów – te elementy również można łączyć w różnych konfiguracjach i otrzymywać zupełnie inne specyfikacje maszyny. Dla zapalonych działkowców i posiadaczy sporego ogrodu będzie to wybór jak znalazł.

  Jeśli interesują Cię inne typy kosiarek, zajrzyj do sekcji Las i ogród. Tam w znajdziesz wszystkie kosiarki z oferty Entra w dziale Pielęgnacja trawnika. Z kolei wśród polecanych producentów warto jeszcze przejrzeć oferty firm Husqvarna, Gardena, czy Cedrus – one również mają wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o technikę ogrodową i komunalną.

  Więcej

  VARI Jest 27 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów