Urządzenia akumulatorowe

Lekkie i poręczne, a przy tym mocne

Jeżeli urządzeń do pracy w ogrodzie używasz często w dużym oddaleniu od źródła prądu, to na nic Ci się zdadzą maszyny zasilane z sieci. Z kolei narzędzia spalinowe są hałaśliwe, zanieczyszczają powietrze i ich obsługa może sprawiać problemy – wymiany oleju czy naprawy silników, mogą odstraszać mniej doświadczo...

Lekkie i poręczne, a przy tym mocne

Jeżeli urządzeń do pracy w ogrodzie używasz często w dużym oddaleniu od źródła prądu, to na nic Ci się zdadzą maszyny zasilane z sieci. Z kolei narzędzia spalinowe są hałaśliwe, zanieczyszczają powietrze i ich obsługa może sprawiać problemy – wymiany oleju czy naprawy silników, mogą odstraszać mniej doświadczonych użytkowników.

Bądź ekologiczny we własnym ogrodzie

Zalety obydwu typów napędu łączy zasilanie akumulatorowe. Baterie i akumulatory ciągle są udoskonalane i oferują obecnie moc porównywalną do urządzeń spalinowych, ciągłość pracy dzięki możliwości wymiany akumulatora, a są cichsze, bardziej ekologiczne i, co często ważne, tańsze.

Jeśli samodzielnie wykonujesz prace pielęgnacyjne w swoim ogrodzie to akumulatorowe nożyce do żywopłotu czy do trawy w zupełności wystarczą. Tak samo kosiarka akumulatorowa będzie dobrym rozwiązaniem do średniej wielkości trawników z utrudnionym dostępem do zasilania sieciowego.

Szczególnie w przypadku urządzeń akumulatorowych, które trzyma się w dłoniach, czyli wykaszarkach, podkaszarkach czy dmuchawach, zwrócisz uwagę na ich mniejszą, względem spalinowych odpowiedników, masę. Dzięki temu praca jest mniej męcząca i łatwiej można ją wykonywać na wysokości, na przykład w przypadku pielęgnacji drzew i krzewów. Jeżeli rozważasz zakup urządzeń akumulatorowych, ale nie jesteś pewien swojego wyboru, skontaktuj się z nami. Chętnie wyjaśnimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Jeśli potrzebujesz do zastosowań komunalnych urządzeń o największej mocy, w kategorii Las i ogród mamy dla Ciebie spalinowe odpowiedniki wszystkich maszyn. W sekcji Pielęgnacja trawnika znajdziesz kosiarki w wielu rozmiarach, glebogryzarki i wertykulatory. Pielęgnacja drzew i krzewów zawiera pilarki łańcuchowe, nożyce do żywopłotu i podkrzesywarki. Z kolei elementy systemu nawodnienia i węże ogrodowe znajdziesz w dziale Nawadnianie.

Więcej

Urządzenia akumulatorowe Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów