Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Ferris

  Firma dedykowana kosiarkom

  Ferris to firma, która zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju kosiarek – od pchanych, przez samojezdne, po kosiarki z zerowym promieniem skrętu, tak zwane zero-skręty. To właśnie te ostatnie urządzenia znajdziecie w naszej ofercie. Kosiarki zero-skręt Ferris zasilanie silnikami marki Briggs & Stratton to profesjo...

  Firma dedykowana kosiarkom

  Ferris to firma, która zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju kosiarek – od pchanych, przez samojezdne, po kosiarki z zerowym promieniem skrętu, tak zwane zero-skręty. To właśnie te ostatnie urządzenia znajdziecie w naszej ofercie. Kosiarki zero-skręt Ferris zasilanie silnikami marki Briggs & Stratton to profesjonalne maszyny przeznaczone do prac komunalnych na dużych i skomplikowanych powierzchniach.

  Kosiarka, która skręca w miejscu

  W czym tkwi siła kosiarek zero-skręt? Są to urządzenia, które posiadają dużą szerokość koszenia (powyżej 120 centymetrów) i dużą wydajność, dzięki czemu sprawnie radzą sobie z naprawdę dużymi obszarami, takimi jak boiska, parki, ogrody, czy osiedlowe trawniki. Dodatkową zaletą w przypadku kosiarek zero-skręt jest możliwość zawracania dosłownie w miejscu. Dzięki oddzielnemu napędowi na prawe i lewe koła oraz systemu kierowania za pomocą dwóch dźwigni, które oddzielnie uruchamiają poszczególne strony, możesz zawrócić w każdym miejscu bez robienia zakrętu. Stąd właśnie w nazwie zero-skręt – od zerowego promienia skrętu. Takie rozwiązanie pozwala dotrzeć w każde miejsce trawnika i wykosić je z równą dokładnością. Regulowana wysokość koszenia kosiarek zero-skręt to kolejny element ułatwiający dostosowanie maszyny do każdych warunków. Wszystkie te czynniki sprawiają, że jest to sprzęt idealny dla profesjonalistów i konserwatorów dużych terenów zielonych.

  Nie tylko zero-skręty

  Jeśli chcesz porównać kosiarki zero-skręt z riderami umożliwiającymi koszenie przy budynkach, pod elementami architektury ogrodowej i roślinami, zajrzyj do sekcji Las i ogród. Tam w dziale Pielęgnacja trawnika znajdziesz wszystkie rodzaje maszyn do koszenia, dzięki czemu wybierzesz tę najlepszą dla Ciebie i Twojego trawnika. Możesz także sprawdzić ofertę firm Gardena, Cedrus i Stiga, które także produkują niezawodne kosiarki. W razie pytań – służymy pomocą i z przyjemnością doradzimy, która kosiarka będzie dla Ciebie najlepsza.

  Więcej

  Ferris Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji