Filtry

Włączone filtry:

  Categories

  Uprawa gleby

  Przygotowanie ziemi pod prace ogrodowe

  Pielęgnacja rosnącej już zieleni to jedno, ale najpierw trzeba tę zieleń posadzić – a jeszcze wcześniej odpowiednio przygotować glebę. Do takich prac służą maszyny z tej kategorii. Jeśli planujesz założenie trawnika, ogrodu albo wykonujesz po prostu sezonowe poprawki, przydadzą Ci się urządzenia do spulchni...

  Przygotowanie ziemi pod prace ogrodowe

  Pielęgnacja rosnącej już zieleni to jedno, ale najpierw trzeba tę zieleń posadzić – a jeszcze wcześniej odpowiednio przygotować glebę. Do takich prac służą maszyny z tej kategorii. Jeśli planujesz założenie trawnika, ogrodu albo wykonujesz po prostu sezonowe poprawki, przydadzą Ci się urządzenia do spulchnienia gleby, wycięcia darni, czy przekopania ziemi.

  Glebogryzarki, które wgryzą się w każdy grunt

  Po co samodzielnie przekopywać ogród, skoro można to zrobić szybciej i bez wysiłku z pomocą glebogryzarki spalinowej? Zalety tego rozwiązania docenią szczególnie posiadacze dużych ogrodów i działek. Glebogryzarki spalinowe mają szerokość roboczą rzędu kilkudziesięciu centymetrów i potrafią pracować na powierzchniach do kilkuset metrów kwadratowych. Dzięki dodatkowym akcesoriom można je także wykorzystywać do orki bądź wykopywania ziemniaków. Taka uniwersalność sprawia, że glebogryzarka spalinowa przyda się nie tylko ogrodnikom, ale także osobom pracującym przy uprawie roli. Solidne glebogryzarki, jakie znajdziesz w sklepie Entra, poradzą sobie nawet z glebą mokrą, zbitą i gliniastą.

  Do rowów i otworów – świdry i koparki

  W trakcie prac ogrodowych niejednokrotnie zdarzy się, że będziesz potrzebować dziury o odpowiedniej szerokości i głębokości (na przykład pod sadzonki) lub rowu o określonych wymiarach (pod elementy instalacji elektrycznej, nawadniającej albo bo nasadzenia). Do takich zadań przeznaczony jest świder glebowy znany również jako świder do ziemi oraz koparki łańcuchowe. Dzięki tym maszynom wykonasz odwierty mające nawet do metra głębokości i kilkadziesiąt centymetrów szerokości. Z łatwością zainstalujesz w ogrodzie system oświetlenia czy automatycznego zraszania.

  Wymiana trawnika w parę minut

  Jeżeli chcesz w kilka chwil wymienić swój trawnik na nowy albo podnieść go tylko na chwilę, żeby założyć siatkę przeciw kretom lub wykonać pod nim inne prace, przyda Ci się wycinarka do darni. Wycinarki spalinowe z Entra dadzą sobie radę nawet z wieloletnim dobrze ukorzenionym trawnikiem i to na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych w ciągu godziny.

  Jeśli potrzebujesz maszyn do pielęgnacji zieleni, drzew, albo nawadniania, zajrzyj do pozostałych kategorii w zakładce Las i ogród. Znajdziesz tam wszystko, czego możesz potrzebować do prac ogrodowych i leśnych.

  Więcej

  Uprawa gleby Jest 14 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów