Pielęgnacja drzew i krzewów

Piłowanie, przycinanie, rozdrabnianie

Sad, ogród, las – co łączy te miejsca? Drzewa i krzewy. Nieważne czy potężne i wielowiekowe, czy kilkuletnie, dopiero nabierające siły: często wymagają pielęgnacji, przycinania, a kiedy ich czas dobiega końca, musimy je ściąć. W jaki sposób możesz oddać im szacunek? Tnąc je szybko i precyzyjnie, tylko tam, g...

Piłowanie, przycinanie, rozdrabnianie

Sad, ogród, las – co łączy te miejsca? Drzewa i krzewy. Nieważne czy potężne i wielowiekowe, czy kilkuletnie, dopiero nabierające siły: często wymagają pielęgnacji, przycinania, a kiedy ich czas dobiega końca, musimy je ściąć. W jaki sposób możesz oddać im szacunek? Tnąc je szybko i precyzyjnie, tylko tam, gdzie to potrzebne. A do tego wymagane są odpowiednie narzędzia.

Profesjonalizm w każdym zębie

Na przykład profesjonalne pilarki spalinowe Husqvarna. Ostre jak brzytwa noże z łatwością przejdą przez każde drewno, a wydajne silniki spalinowe i akumulatorowe pozwolą pracować bez awarii i przestojów. Kiedyś siekiera, a dziś piła spalinowa to nieodłączny element wizerunku każdego drwala i pracownika leśnego – nie bez powodu, bo to wszechstronne urządzenie jest ich podstawowym narzędziem prac z drzewem. Oprócz samych pił łańcuchowych znajdziecie też w Entra niezbędne akcesoria drwala, takie jak kliny, kleszcze i haki.

A pocięte już drewno na swoim podwórzu z łatwością przygotujesz do wykorzystania na opał – pomoże Ci w tym łuparka do drewna, która większe drwa porąbie bez wysiłku na mniejsze szczapy, Ty musisz tylko podawać jej surowiec.

Zadbaj o estetyczny ogród i sad

Jeżeli masz w swoim sadzie czy ogrodzie sporo drzew i krzewów przyda Ci się podkrzesywarka akumulatorowa lub spalinowa, dzięki której dosięgniesz każdej gałęzi i wprowadzisz porządek w swojej zieleni. A żywopłotowi przywrócisz piękno za pomocą elektrycznych i spalinowych nożyc do żywopłotu. Ścięte gałęzie możesz wrzucić do rozdrabniacza. Wybór konkretnego narzędzia uzależnij od tego, czy będziesz go używał tylko na swojej prywatnej posesji, czy potrzebujesz maszyny do zastosowań profesjonalnych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami – służymy radą i pomocą.

W sekcji Las i ogród znajdziesz także kosiarki i inne maszyny do pielęgnacji trawnika. Mamy także wszystko, co potrzebne do nawodnienia zieleni. Jeżeli szukasz tylko i wyłącznie sprzętu zasilanego akumulatorem, możesz sprawdzić naszą ofertę w dziale urządzenia akumulatorowe. Do mniejszych prac ogrodowych posiadamy także narzędzia ręczne.

Więcej

Pielęgnacja drzew i krzewów Jest 129 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 129 elementów