STIGA

Szwedzkie maszyny komunalne i urządzenia ogrodowe

Od 1934 roku, chociaż na początku pod inną nazwą, szwedzka firma STIGA założona przez Stiga Hjelmquista tworzy i dostarcza maszyny do pielęgnacji ogrodu i lasu – od najmniejszych, takich jak nożyce akumulatorowe, do tak dużych urządzeń, jak traktorki komunalne, które mogą kosić trawę, ale możesz ...

Szwedzkie maszyny komunalne i urządzenia ogrodowe

Od 1934 roku, chociaż na początku pod inną nazwą, szwedzka firma STIGA założona przez Stiga Hjelmquista tworzy i dostarcza maszyny do pielęgnacji ogrodu i lasu – od najmniejszych, takich jak nożyce akumulatorowe, do tak dużych urządzeń, jak traktorki komunalne, które mogą kosić trawę, ale możesz też, dzięki odpowiednim akcesoriom wykorzystywać je do sprzątania czy odśnieżania ogrodów i sadów.

Koś, piłuj, ścinaj i pielęgnuj ze STIGA

Oferta marki STIGA jest wszechstronna. Znajdziesz w niej urządzenia akumulatorowe (jak wspomniane wyżej nożyce) zasilane z sieci (pilarka czy kosiarka elektryczna), ale także spalinowe (kosiarki, traktorki). Dzięki takiemu podejściu możesz dobrać odpowiednie dla siebie urządzenia STIGA w zależności od tego, jaką powierzchnię masz do pielęgnacji i czy masz na miejscu dostęp do zasilania sieciowego. W sklepie Entra znajdziesz także oleje do silników dwu i czterosuwowych tej marki. A po skończonej pracy z pomocą myjki ciśnieniowej STIGA wyczyścisz podjazd, samochód i wszystkie swoje narzędzia.

W sklepie Entra produkty marki STIGA zajmują czołowe miejsce wśród innych Polecanych producentówGardeny, Husqvarny (której jesteśmy Złotym Dealerem) czy Cedrusa. Jeżeli interesuje Cię porównanie poszczególnych rodzajów urządzeń komunalnych od różnych producentów, zajrzyj do sekcji Las i ogród. Tam posortowaliśmy maszyny według ich przeznaczenia – oddzielnie kosiarki, oddzielnie pilarki, oddzielnie te do uprawy gleby i tak dalej.

Więcej

STIGA Jest 83 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów