Filtry

Włączone filtry:

  Categories

  Myjki ciśnieniowe

  Sposób na szybkie i dokładne czyszczenie

  Jeśli uważasz, że mycie szybkie i dokładne wykluczają się nawzajem, to jesteś w błędzie. Potrzebny jest tylko odpowiedni sprzęt czyszczący – myjka ciśnieniowa. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne myjki ciśnieniowe Kranzle, Husqvarna i innych producentów. Myjki ciśnieniowe stosowane są wszechstronnie....

  Sposób na szybkie i dokładne czyszczenie

  Jeśli uważasz, że mycie szybkie i dokładne wykluczają się nawzajem, to jesteś w błędzie. Potrzebny jest tylko odpowiedni sprzęt czyszczący – myjka ciśnieniowa. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne myjki ciśnieniowe Kranzle, Husqvarna i innych producentów. Myjki ciśnieniowe stosowane są wszechstronnie. Umyjesz nimi swój podjazd, chodniki, ogrodzenie, samochód, rower, inne maszyny ogrodowe, narzędzia albo podłogę swojego warsztatu. Poszczególne modele wyposażone są w różne końcówki dyszy i akcesoria, dzięki czemu nadadzą się lepiej do konkretnych zastosowań.

  Jaka myjka ciśnieniowa będzie odpowiednia?

  To zależy od tego, jak często myjesz, jak duże powierzchnie i jak bardzo zabrudzone. Myjki ciśnieniowe różnią się ciśnieniem strumienia wody, szybkością przepływu (wyrażaną najczęściej w litrach na godzinę lub minutę – przy wyborze warto zwrócić uwagę na jednostkę) oraz sposobem zasilania. Myjki o najwyższej wydajności z racji na moc silnika będą wymagać zasilania napięciem 400 V. Im wyższe ciśnienie robocze, tym łatwiej usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Z kolei szybkość przepływu ma bezpośrednie przełożenie na wydajność – myjki z dużym przepływem pozwolą sprawnie umyć duże powierzchnie, ale pociąga to za sobą wyższe zużycie wody. Zastanów się, do jakich zastosowań masz zamiar używać myjki i w zależności od tego dobierz odpowiednie parametry. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie doradzą, który model wybrać.

  A jeśli musisz umyć elementy, które nie mogą być czyszczone pod wysokim ciśnieniem, w kategorii Mycie i czyszczenie znajdziesz również ręczny sprzęt do czyszczenia. Oferujemy szeroki wybór chemii gospodarczej i samochodowej. W Entra znajdziesz detergent do każdej powierzchni.

  Więcej

  Myjki ciśnieniowe Jest 31 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów