Filtry

Włączone filtry:

  Categories

  Mycie i czyszczenie

  Maszyny i narzędzia do czyszczenia każdej powierzchni

  Przed pracą, w trakcie albo po – jakkolwiek nie próbujemy go odwlec, zawsze przychodzi moment, kiedy trzeba wszystko posprzątać. W tej kategorii znajdziesz produkty, które pomogą Ci zrobić to sprawnie i skutecznie. Myjki ciśnieniowe poradzą sobie z dużymi i mocno zanieczyszczonymi powierzchni...

  Maszyny i narzędzia do czyszczenia każdej powierzchni

  Przed pracą, w trakcie albo po – jakkolwiek nie próbujemy go odwlec, zawsze przychodzi moment, kiedy trzeba wszystko posprzątać. W tej kategorii znajdziesz produkty, które pomogą Ci zrobić to sprawnie i skutecznie. Myjki ciśnieniowe poradzą sobie z dużymi i mocno zanieczyszczonymi powierzchniami. Do drobnych elementów i niewielkich powierzchni przyda się ręczny sprzęt do czyszczenia. Jest tu też chemia gospodarcza i samochodowa, a wśród niej detergenty do różnych rodzajów zabrudzeń.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze myjki ciśnieniowej?

  Myjka ciśnieniowa charakteryzowana jest przez kilka parametrów, które mają wpływ na to, gdzie i do jakich powierzchni, możemy jej użyć. Pierwszy z nich to sposób zasilania. Myjki ciśnieniowe mogą być napędzane prądem bądź silnikiem spalinowym. W przypadku myjek na zasilanie sieciowe warto sprawdzić napięcie wymagane do zasilenia myjki. Część myjek, również tych z naszego asortymentu, zasilana jest napięciem 400 V, więc upewnij się, że masz odpowiednie gniazdo zasilające tam, gdzie będziesz jej używać.

  Kolejnym ważnym czynnikiem jest ciśnienie wytwarzane przez myjkę. Tu zależność jest dość prosta – im wyższe ciśnienie, tym łatwiej będzie odczyścić mocno zanieczyszczone powierzchnie. Oczywiście do prostych prac przydomowych takich jak czyszczenie podjazdu, samochodu, roweru albo maszyn ogrodowych wystarczy lżejsza myjka o niższym ciśnieniu wody. Myjki wysokociśnieniowe poradzą sobie na budowach, w warsztatach i wszędzie tam, gdzie powstaje naprawdę uporczywy brud. Warto też zwrócić uwagę na ilość wody, jaką myjka jest w stanie przepompować na godzinę. Do czyszczenia dużych powierzchni potrzebna będzie myjka o odpowiednio wysokiej wydajności.

  Sprawdź również jakie akcesoria dołączane są do myjki – im więcej końcówek dyszy i elementów czyszczących, tym większa różnorodność zastosowań urządzenia.

  Detergenty i sprzęt do zastosowań profesjonalnych

  W sklepie Entra znajdziesz szeroki wybór detergentów i koncentratów czyszczących do profesjonalnego zastosowania w każdej branży – od gastronomii, przez place budowy, po firmy sprzątające. Oddzielną podkategorię stanowią produkty przeznaczone do czyszczenia samochodów – znajdą tam coś dla siebie zarówno właściciele ręcznych myjni samochodowych, jak i osoby myjące jedynie swój własny pojazd. Proponujemy też ręczne narzędzia: szczotki, mopy i wózki.

  Węże ogrodowe, odkurzacze, zamiatarki, odśnieżarki i inne urządzenia do prac porządkowych znajdziesz w kategorii Las i ogród. Ubrania robocze, które przydadzą się w trakcie mycia i sprzątania są w zakładce Odzież ochronna.

  Więcej

  Mycie i czyszczenie Jest 56 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów