Filtry

Włączone filtry:

  Categories

  Zagęszczanie gruntu

  Dobrze przygotowane podłoże wytrzyma lata

  Dlatego warto podejść do tego etapu prac budowlanych i ogrodowych z należytą starannością – zaoszczędzisz sobie wtedy kosztów i czasu na późniejsze poprawki i naprawy. Jeśli planujesz prace budowlane w swoim ogrodzie (budowę altany, warsztatu, szopy) albo masz zamiar wytyczać ścieżki, brukować przydomowe...

  Dobrze przygotowane podłoże wytrzyma lata

  Dlatego warto podejść do tego etapu prac budowlanych i ogrodowych z należytą starannością – zaoszczędzisz sobie wtedy kosztów i czasu na późniejsze poprawki i naprawy. Jeśli planujesz prace budowlane w swoim ogrodzie (budowę altany, warsztatu, szopy) albo masz zamiar wytyczać ścieżki, brukować przydomowe chodniczki czy podjazd, będzie Ci potrzebna zagęszczarka do gruntu. Odpowiednio ubite podłoże jest sztywne i mniej porowate. Nie wnika w nie woda, więc nie rozpływa się po ulewnym deszczu. Z kolei zimą nie jest rozsadzane przez tworzący się wewnątrz lód. Dzięki takiemu przygotowaniu, cokolwiek postawisz na takim podłożu, pozostanie nienaruszone na wiele lat.

  Zagęszczanie na miarę potrzeb

  W zależności od zakresu prac i rodzaju podłoża przydadzą się różne rodzaje maszyn. Do małych albo wąskich powierzchni odpowiednia będzie zagęszczarka stopowa. Z kolei na dużych areałach sprawniej poradzi sobie zagęszczarka płytowa. Moc urządzenia powinieneś dostosować do rodzaju gruntu. Podłoże trudne do ubicia, takie jak sypki piasek, będzie wymagało maszyny o większej mocy. W tym wypadku sprawdzą się modele takie jak zagęszczarka Husqvarna LG504. Jeśli grunt jest zwarty, wystarczą lżejsze urządzenia. Jeśli nie wiesz, która zagęszczarka do ziemi będzie odpowiednia do Twoich zadań, skontaktuj się z nami, a z chęcią udzielimy fachowej porady.

  Oprócz zagęszczarek w kategorii Budowa i warsztat znajdziesz silniki spalinowe do wszelkiego rodzaju maszyn komunalnych, sprężarki w zakładce Technika sprężonego powietrza oraz wytrzymałe przecinarki Husqvarna, dla których nie ma materiału nie do przecięcia.

  Więcej

  Zagęszczanie gruntu Jest 11 produktów.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów