Gardena

Narzędzia i rozwiązania dla Twojego ogrodu

Gardena to uznany producent narzędzi ogrodowych i wszystkiego, co potrzebne do pielęgnacji Twojego ogrodu. W jej ofercie znajdziesz systemy nawodnienia – węże ogrodowe Gardena wraz z pełnym asortymentem złączek, zraszaczy, automatycznych sterowników nawadniania. Gardena daje Ci wybór: możesz podlać swój...

Narzędzia i rozwiązania dla Twojego ogrodu

Gardena to uznany producent narzędzi ogrodowych i wszystkiego, co potrzebne do pielęgnacji Twojego ogrodu. W jej ofercie znajdziesz systemy nawodnienia – węże ogrodowe Gardena wraz z pełnym asortymentem złączek, zraszaczy, automatycznych sterowników nawadniania. Gardena daje Ci wybór: możesz podlać swój ogród sam, a możesz oddać go w ręce systemu nawadniania, który będzie podlewał go za Ciebie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, efektem będzie soczyście zielony i zdrowy trawnik, nawet w trakcie największych upałów.

Pielęgnacja trawnika i roślin

Chociaż Gardena jest częścią grupy Husqvarna, to ich nożyce do trawy i żywopłotu są tak przyjemne w użyciu, że polecalibyśmy je, nawet gdyby Entra nie była Złotym Dealerem Husqvarna (a jest!). Klasyczne ręczne sekatory pozwolą Ci nadać swojej zieleni dokładnie taki kształt, jaki widzisz w swojej wyobraźni. Puść wodze fantazji i uformuj swój żywopłot i swoje krzewy, tak by Twój ogród był jedyny w swoim rodzaju. Sekator teleskopowy pozwoli Ci pielęgnować również sad. Gardena to całościowe podejście do kwestii zadbanego ogrodu.

Wśród polecanych producentów znajdziecie produkty takich producentów jak Stiga, Cedrus, Pubert, Vari i, rzecz jasna, Husqvarna. W Entra oferujemy tylko te marki, na których możesz polegać. Możesz także przejrzeć poszczególne rodzaje narzędzi komunalnych i ogrodowych niezależnie od producenta – zajrzyj w tym celu do zakładki Las i ogród. Tam będziesz mógł wybrać pilarkę, kosiarkę spośród całej naszej oferty.

Więcej

Gardena Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów