Urządzenia wielofunkcyjne, ciągniki jednoosiowe

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Urządzenia wielofunkcyjne, ciągniki jednoosiowe

  Jedna oś – wiele zastosowań

  Ciągniki jednoosiowe, czyli tak zwane mikrociągniki, to jedne z najbardziej wszechstronnych urządzeń ogrodowych i rolniczych. Dwukołowy mikrociągnik łączy zalety traktora, takie jak samobieżność i możliwość podłączenia wielu różnych narzędzi, z kompaktowymi wymiarami urządzeń ogrodowych. Dzięki temu nadaje się do prac...

  Jedna oś – wiele zastosowań

  Ciągniki jednoosiowe, czyli tak zwane mikrociągniki, to jedne z najbardziej wszechstronnych urządzeń ogrodowych i rolniczych. Dwukołowy mikrociągnik łączy zalety traktora, takie jak samobieżność i możliwość podłączenia wielu różnych narzędzi, z kompaktowymi wymiarami urządzeń ogrodowych. Dzięki temu nadaje się do pracy, wszędzie tam, gdzie traktor i jego szeroki pług, glebogryzarka albo obsypnik po prostu by się nie zmieścił albo swoim ciężarem i rozmiarem kół mógłby zniszczyć glebę czy rośliny.

  Akcesoria na cały sezon

  W Entra oferujemy akcesoria i elementy systemu, z którymi Twój ciągnik jednoosiowy będzie Ci służył o każdej porze roku. Posiadamy obsypniki, motyki, pługi, noże glebogryzarki i przyczepki, które przydadzą się w ogrodzie, na łące i w polu, a także przy profesjonalnym świadczeniu usług komunalnych. Ciągniki można także łączyć z lemieszami, kultywatorami, włóką, bronami, czy spychaczem. Możesz również kupić samą jednostkę napędową ciągnika albo koła ze skrzynią biegów, dla jeszcze większej możliwości dopasowania sprzętu pod konkretne potrzeby i zastosowania, jeżeli na przykład potrzebujesz innego układu biegów lub biegu wstecznego.

  Jeżeli szukasz traktorków ogrodowych, zajrzyj do zakładki Traktorki, która również także się w sekcji Las i ogród. Jeżeli potrzebujesz glebogryzarki spalinowej albo wycinarki darni, sprawdź kategorię Uprawa gleby. Z kolei ręczne motyki, czy widły posiadamy w dziale Narzędzia ręczne.

  Więcej

  Urządzenia wielofunkcyjne, ciągniki jednoosiowe Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji