Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Odzież ochronna

  Widoczność i ochrona przy pracach leśnych

  Praca w lesie wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami i niewygodami. Odzież ochronna używana przez pilarzy i drwali musi sprostać dużym oczekiwaniom, jakie mają co do niej użytkownicy. Między innymi powinna być nieprzemakalna, chroniąca przed chłodem i wiatrem, ale równocześnie pozwolić oddychać skórze –...

  Widoczność i ochrona przy pracach leśnych

  Praca w lesie wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami i niewygodami. Odzież ochronna używana przez pilarzy i drwali musi sprostać dużym oczekiwaniom, jakie mają co do niej użytkownicy. Między innymi powinna być nieprzemakalna, chroniąca przed chłodem i wiatrem, ale równocześnie pozwolić oddychać skórze – całodzienna praca w nieoddychającej odzieży jest niemożliwa. Oprócz tego kurtka ochronna czy spodnie dla pilarza muszą być widoczne z daleka, a najlepiej posiadać elementy odblaskowe, tak by przy obalaniu drzewa bądź odcinaniu konarów na wysokości, łatwo można było ocenić, kto gdzie się znajduje.

  Odzież zapewniająca swobodę ruchów i bezpieczeństwo

  Spodnie ochronne Husqvarna i kurtki robocze dostępne w Entra spełniają wszystkie powyższe warunki. Dodatkowo ubrania ochronne zapewniają konieczną swobodę ruchów – bez niej praca w lesie, parku czy ogrodzie (bo i do takich zastosowań nadają się te ubrania) byłaby znacząco utrudniona. Spodnie dla pilarza mają możliwość użycia paska bądź wygodnych szelek, które dają możliwość wygodnego utrzymania pozycji w trakcie pracy bądź szybkiej jej zmiany. Szelki do spodni roboczych dostępne są również samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz elastyczne szelki na guziki i szelki na zaczepy, które pasują również do dowolnych spodni. Mamy też spodnie robocze ogrodniczki.

  Ubrania ochronne Husqvarna są wzmacnianie na zgięciach i w miejscach szczególnie narażonych na rozdarcia i przetarcia. Kurtki ochronne i niektóre modele spodni ochronnych posiadają dodatkowe rozpinane suwakami wywietrzniki, dzięki którym użytkownik może regulować cyrkulację powietrza wedle własnego upodobania.

  W kategorii Odzież ochronna znajdziesz również obuwie z ochroną przed przecięciem, rękawice dające pewnych chwyt oraz kaski i akcesoria do ochrony wzroku i słuchu. Tak wyposażony możesz komfortowo i bezpiecznie podejmować się każdej pracy od piłowania i wycinkę, po koszenie i prace komunalne.

  Więcej

  Odzież ochronna Jest 17 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów