Polecani producenci

Categories

Polecani producenci

Marki, na których można polegać

Na rynku maszyn komunalnych, urządzeń do prac ogrodowych i leśnych jest wielu producentów, a dzięki europejskim lub polskim importerom ciągle pojawiają się nowi. Jak odnaleźć się w gąszczu dostępnych możliwości? Któremu producentowi zaufać? W sklepie Entra oferujemy produkty tylko tych firm, co do których mamy pew...

Marki, na których można polegać

Na rynku maszyn komunalnych, urządzeń do prac ogrodowych i leśnych jest wielu producentów, a dzięki europejskim lub polskim importerom ciągle pojawiają się nowi. Jak odnaleźć się w gąszczu dostępnych możliwości? Któremu producentowi zaufać? W sklepie Entra oferujemy produkty tylko tych firm, co do których mamy pewność, że są rzetelne, a ich urządzenia są efektywne i niezawodne. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych punktów z ich katalogów.

Automatyczne kosiarki Husqvarna

Entra to Złoty Dealer Husqvarna, zatem nie możemy nie wspomnieć o automatycznych kosiarkach Husqvarna Automower ®. W swojej klasie nie mają sobie równych. Jakie są zalety codziennego, automatycznego koszenia trawnika? Przede wszystkim mulczanowanie. Jest to nawożenie trawnika rozdrobnionym pokosem, co przy użyciu kosiarki automatycznej dzieje się samo, bez Twojej ingerencji. Dzięki takiemu zabiegowi trawnik szybko staje się gęsty i soczyście zielony. Oprócz tego oszczędzisz mnóstwo czasu – Husqvarna Automower ® rzadko wymaga obsługi.

Traktorki Stiga

Jeśli zajmujesz się pracami komunalnymi i masz do wykoszenia duże połacie trawników, nie ma lepszego i bardziej wydajnego rozwiązania niż traktorki koszące. Szczególnie polecamy kosiarki i traktorki Stiga – to solidne i wytrzymałe maszyny, które posłużą wiele sezonów.

Zraszacze Gardena

Gardena to znany i szanowany producent rozwiązań ogrodowych, między innymi tych służących do nawadniania. Zraszacz wynurzalny Gardena jest dostępny w naszej ofercie w wielu wariantach, różniących się zasięgiem wyrzutu i możliwością regulacji kąta nawadniania – dzięki temu możesz z nich stworzyć system, który podleje każdy zakamarek Twojego ogrodu, niezależnie od jego kształtu i rozmiaru.

Mycie ciśnieniowe z Kranzle

Jeśli męczy Cię ręczne mycie podjazdu, samochodu, roweru czy narzędzi i maszyn ogrodowych rozwiązaniem problemu będzie myjka Kranzle. Myjki ciśnieniowe tej firmy zapewniają strumień wody, który upora się z najtrudniejszymi do wyczyszczenia zabrudzeniami. Dostępne są modele o różnym ciśnieniu wody i jej przepływie. Możesz wybrać ten, który będzie wystarczający do Twoich potrzeb - zaoszczędzisz czas i wodę, które przeznaczyłbyś na mycie ręczne.

A to wszystko tylko mała część z oferowanych przez nas maszyn. Jeśli chcesz porównać poszczególne urządzenia od kilku producentów, sprawdź kategorię Las i ogród tam znajdziesz produkty pogrupowane według przeznaczenia. W zakładce Części serwisowe zebraliśmy części zamienne do już posiadanych przez Ciebie urządzeń.

Więcej

Polecani producenci Jest 2761 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 2761 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 2761 elementów