Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Silniki spalinowe

  Nieprzerwana praca w dowolnym miejscu

  Dlaczego, mimo rozwoju silników elektrycznych, spora część maszyn ogrodowych nadal bazuje na tradycyjnym silniku spalinowym? O ile kosiarka do małego ogrodu może być elektryczna, o tyle silnik do kosiarki, która ma za zadanie skosić trawę na całym osiedlu, będzie spalinowy. Dzięki temu można pracować bez prz...

  Nieprzerwana praca w dowolnym miejscu

  Dlaczego, mimo rozwoju silników elektrycznych, spora część maszyn ogrodowych nadal bazuje na tradycyjnym silniku spalinowym? O ile kosiarka do małego ogrodu może być elektryczna, o tyle silnik do kosiarki, która ma za zadanie skosić trawę na całym osiedlu, będzie spalinowy. Dzięki temu można pracować bez przerwy (jak na zasilaniu sieciowym), a brak kabla to mobilność i możliwość dotarcia w każdy zakątek (jak przy zasilaniu akumulatorowym).

  Te zalety stają się oczywiste przy pracach leśnych. W lesie rzadko mamy dostęp do sieci elektrycznej, a wożenie ze sobą kilku naładowanych akumulatorów jest niepraktyczne i drogie. Dodatkowo potrzebna jest duża moc – tak, aby piła radziła sobie z każdym drewnem. Pilarze prowadzą również często prace na wysokości i w różnych pozycjach, w których dodatkowy kabel stwarzałby problem i niebezpieczeństwo. Wszystkim tym wymaganiom może sprostać właśnie silnik spalinowy.

  Zasilanie do każdej maszyny

  W naszej ofercie znajdziesz silniki z wałem poziomym i silniki z wałem pionowymróżne maszyny wymagają różnego ułożenia wału. Jeśli potrzebny Ci jest silnik do wykaszarki albo silnik do podkaszarki najprawdopodobniej potrzebujesz silnika z wałem poziomym. Jeżeli szukasz napędu do kosiarki, polecamy silniki Loncin do kosiarek z wałem pionowym. Przed zamówieniem upewnij się, jakie położenie wału jest odpowiednie dla Twojej maszyny. Jeśli masz pytania co do samego silnika lub sposobu jego montażu, skontaktuj się z nami. Służymy radą i doświadczeniem.

  W kategorii Budowa i warsztat znajdziesz również całe przecinarki, zagęszczarki gruntu oraz elementy techniki sprężonego powietrza.

  Więcej

  Silniki spalinowe Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów