Akcesoria i osprzęt

Oleje, łańcuchy, żyłki i inne rzeczy niezbędne do eksploatacji

Nawet najtrwalszy łańcuch do piły spalinowej kiedyś się stępi, a najdłuższa żyłka do kosy kiedyś się skończy. Jeśli nie chcesz przerywać rozpoczętej pracy, przygotuj się na ten moment – wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz w tej kategorii. Zebraliśmy tu również płyny eksploatacyjne ...

Oleje, łańcuchy, żyłki i inne rzeczy niezbędne do eksploatacji

Nawet najtrwalszy łańcuch do piły spalinowej kiedyś się stępi, a najdłuższa żyłka do kosy kiedyś się skończy. Jeśli nie chcesz przerywać rozpoczętej pracy, przygotuj się na ten moment – wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz w tej kategorii. Zebraliśmy tu również płyny eksploatacyjne i osprzęt (w tym akcesoria do robotów koszących).

Dobre smarowanie to klucz do żywotności

Wie o tym każdy, kto bezproblemowo korzysta ze swojego sprzętu od kilku sezonów. Kosiarka, pilarka, glebogryzarka, kosa spalinowa – każda z nich potrzebuje oleju silnikowego dostosowanego do typu silnika (dwusuwowy lub czterosuwowy) i pojemności układu, olejów do przekładni, do łańcucha, smarów. Znajdziesz je w kategorii Oleje, smary, pojemniki wraz z odpowiednimi akcesoriami do ich przechowywania i aplikacji. Jeśli nie jesteś pewien jaki olej do kosiarki, piły łańcuchowej czy innej maszyny wybrać, skontaktuj się z nami. Z chęcią doradzimy.

Ostre cięcie – szybkość, pewność i bezpieczeństwo

Przy pracach związanych z cięciem, koszeniem i piłowaniem niezwykle istotne jest prawidłowe naostrzenie elementu tnącego. Po pierwsze przystępując do pracy z dobrze naostrzonym łańcuchem albo tarczą, oszczędzasz cenny czas i wykonujesz prace zgodnie z planem. Po drugie, stępione ostrza urządzeń tnących przyczyniają się do większego zużycia benzyny czy prądu, silnika i wszystkich elementów mechanizmu. Dodatkowe siły i naprężenia przenoszą się na całe urządzenie i zmniejszają jego żywotność.

W skrajnych przypadkach korzystanie z tępych narzędzi może doprowadzić do groźnych w skutkach wypadków przy pracy. Dlatego profesjonaliści wiedzą, jak ważne jest częste ostrzenie łańcucha do piły lub jego wymiana. Potrzebne do tego produkty (pilniki, łańcuchy, prowadniki i przymiary) czekają w dziale Pilarki i podkrzesywarki. Znajdziesz tam również prowadnice to piły spalinowej. Kategoria Pilarki tarczowe zawiera tarcze do pilarki, a żyłka do kosy znajduje się w zakładce Wykaszarki i podkaszarki.

Jeśli szukasz poszczególnych części zamiennych, zajrzyj do działu Części serwisowe, z kolei całe maszyny znajdziesz w dziale Las i ogród.

Więcej

Akcesoria i osprzęt Jest 262 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 262 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 262 elementów