Nasza firma powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie:

- w sprzedaży i serwisowaniu maszyn komunalnych, maszyn i urządzeń ogrodniczych, lekkich maszyn, urządzeń oraz elektronarzędzi z branży budowlanej

- usług pielęgnacji zieleni.

- sprzedaży produktów oraz usług z branży elektroenergetycznej.

     Dzięki zaangażowaniu oraz wysokim kompetencjom naszego zespołu pracowników w przeciągu kilku lat zostaliśmy jednym z większych dystrybutorów maszyn i urządzeń na terenie woj. lubelskiego.

   Każdy nasz klient może liczyć na miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Zakupu dokonać można za gotówkę, w systemie ratalnym lub uzyskać atrakcyjną ofertę leasingową. Obcokrajowcy mogą zrealizować zakupy ze zwrotem podatku TAX FREE.

     Maszyny i urządzenia dostarczamy gotowe to pracy, po przeglądzie zerowym, wyregulowane, zalane płynami. Dostawę realizujemy transportem własnym lub firmami spedycyjnymi. W ramach dostawy gdy zachodzi konieczność uruchamiamy maszynę u klienta i udzielamy instruktażu. Zawsze przekazujemy dokument sprzedaży, instrukcję oraz wypełnioną gwarancję.

   Do prowadzenia biznesu podchodzimy sumiennie i uczciwie. Oferujemy:

- tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji

- fachowy serwis

- profesjonalną obsługę.

Zadowolony klient jest priorytetem w naszej działalności, dlatego też w przypadku nasuwających się wątpliwości lub pytań w kwestii naszych usług lub sprzedawanych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.