Cedrus

Dystrybutor narzędzi i maszyn ogrodowych

Cedrus to polska firma zajmująca się dostarczaniem maszyn ogrodowych. W jej ofercie znajdziesz urządzenia do przygotowania gleby i do pielęgnacji samego ogrodu. Cedrus dostarcza do nas także łuparki do drewna i rozdrabniacze spalinowe, dzięki którym możesz poradzić sobie z niepotrzebnymi gałęziami i szybk...

Dystrybutor narzędzi i maszyn ogrodowych

Cedrus to polska firma zajmująca się dostarczaniem maszyn ogrodowych. W jej ofercie znajdziesz urządzenia do przygotowania gleby i do pielęgnacji samego ogrodu. Cedrus dostarcza do nas także łuparki do drewna i rozdrabniacze spalinowe, dzięki którym możesz poradzić sobie z niepotrzebnymi gałęziami i szybko przygotować drzewo do opału domu czy innych zastosowań gospodarczych.

Uprawa gleby i przygotowanie pod prace budowlane

W Entra mamy glebogryzarki i zagęszczarki do gleby firmy Cedrus – pierwsze pozwolą Ci odpowiednio spulchnić i przekopać glebę przed nasadzeniami, drugie wręcz przeciwnie, sprawią, że będzie odpowiednio zbita i twarda, gotowa pod ścieżki, podjazdy, chodniki czy altany.

Pielęgnuj zieleń z Cedrusem

Do pielęgnacji już istniejącej zieleni Cedrus proponuje swoje kosiarki. Są to modele spalinowe z koszem na skoszoną trawę. Wertykulator spalinowy Cedrus ułatwi pozbywanie się sfilcowanej trawy i nadanie jej nowej świeżości. Nożyce do żywopłotu pozwolą nadać mu odpowiedni kształt i pozbyć się zbędnych gałęzi o wiele szybciej, niż ręcznym sekatorem.

W sekcji Polecani producenci znajdziesz także produkty marki Husqvarna, Stiga czy Gardena – pełny asortyment maszyn i urządzeń do pracy w Twoim ogrodzie, do profesjonalnych prac komunalnych i leśnych. Jeżeli chcesz porównać konkretny typ maszyny od różnych producentów, zajrzyj do kategorii Las i ogród. Tam znajdziesz je wszystkie uszeregowane wedle przeznaczenia.

Więcej

Cedrus Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów