Filtry

Włączone filtry:

  Categories

  Prace porządkowe

  Estetyczny ogród o każdej porze roku

  Wiosna przynosi ze sobą opadłe kwiaty i pyłek. Letnie upały i burze potrafią pokryć chodniki warstwą ziemi i piasku. Jesień to liście spadające z drzew. Zimą trzeba odśnieżyć ścieżki, drogi i podjazdy. Wszystkie pory roku mają swoje wyzwania. Tutaj znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci sprostać każdemu z ni...

  Estetyczny ogród o każdej porze roku

  Wiosna przynosi ze sobą opadłe kwiaty i pyłek. Letnie upały i burze potrafią pokryć chodniki warstwą ziemi i piasku. Jesień to liście spadające z drzew. Zimą trzeba odśnieżyć ścieżki, drogi i podjazdy. Wszystkie pory roku mają swoje wyzwania. Tutaj znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci sprostać każdemu z nich.

  Do mechanicznego usuwania wszelkiego rodzaju osadów z powierzchni płaskich przydadzą się zamiatarki. Do lżejszych i sporadycznych prac wystarczy zamiatarka ręczna, w dużych ogrodach sprawdzi się zamiatarka spalinowa Stiga lub Cedrus.

  Zdmuchnij to wszystko, co złe

  Liście, pyłki, kwiaty, piasek i inne osady usunie dmuchawa spalinowa lub dmuchawa akumulatorowa. Jeśli wykonujesz prace w swoim własnym ogrodzie, możesz postawić na zasilanie elektryczne, z kolei profesjonalnym pracownikom wykonującym prace komunalne przyda się dmuchawa spalinowa do liści. W Entra znajdziesz również przeznaczony specjalnie do tego zadania odkurzacz spalinowy do liści. Zbiera on także drobne śmieci i pozwala łatwo uporządkować duże powierzchnie zieleni.

  Zima nadal potrafi zaskoczyć opadami śniegu wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewasz. Odśnieżarki spalinowe (między innymi odśnieżarka spalinowa Stiga) to sposób, aby szybko odkopać swój ogród spod białego puchu i udrożnić wszystkie przejścia i przejazdy. Z takim sprzętem nawet najsurowsza zima nie jest nikomu straszna.

  W zakładce Las i ogród proponujemy także maszyny komunalne, urządzenia do pielęgnacji drzew i krzewów, pielęgnacji trawnika czy nawadniania. Dbamy, aby prace ogrodowe i leśne były przyjemnością.

  Więcej

  Prace porządkowe Jest 29 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów