Ochrona głowy, wzroku i słuchu

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Ochrona głowy, wzroku i słuchu

  Pracuj z (bezpieczną) głową

  Głowa jest tylko jedna, a do tego podczas prac leśnych ciągle narażona na uderzenia i hałas. Nawet pracując we własnym ogrodzie przy przycinaniu drzew czy koszeniu trawy, możemy bezpowrotnie uszkodzić zmysł słuchu lub wzroku. Co gorsza – takie uszkodzenia wcale nie muszą być natychmiastowo zauważalne. Uszy ciągle nara...

  Pracuj z (bezpieczną) głową

  Głowa jest tylko jedna, a do tego podczas prac leśnych ciągle narażona na uderzenia i hałas. Nawet pracując we własnym ogrodzie przy przycinaniu drzew czy koszeniu trawy, możemy bezpowrotnie uszkodzić zmysł słuchu lub wzroku. Co gorsza – takie uszkodzenia wcale nie muszą być natychmiastowo zauważalne. Uszy ciągle narażone na nadmierny hałas będą stopniowo traciły swoją czułość. Zanim zorientujemy się, że coś jest nie tak, może być już za późno

  Ochrona głowy to podstawa BHP

  Dlatego niezależnie od tego, czy wykonujesz profesjonalne usługi w lesie albo ogrodzie, czy jesteś działkowcem, który od czasu do czasu używa maszyn na swojej własnej działce – powinieneś zapewnić swojej głowie należytą ochronę. Jak? Najprościej zakładając kask leśny, który mimo swojej nazwy sprawdza się dla każdego, kto potrzebuje mechanicznej i akustycznej ochrony dla głowy. Kask pilarza Husqvarna to solidna ochrona czaszki z dodatkową osłoną na twarz i oczy. Po bokach doczepione są ochronniki słuchu, które skutecznie tłumią hałas maszyn tnących, piłujących i innych. Ochronniki słuchu są również dostępne w sprzedaży osobno.

  Oprócz kasku z osłoną twarzy znajdziesz tu także daszek do kasku i osłonę na kark. Łatwe do zamontowania, jeszcze bardziej zwiększą bezpieczeństwo podczas pracy. A na czym jak na czym, ale na bezpieczeństwie swoim i współpracowników oszczędzać nie należy. Niestety przekonało się o tym wiele osób, które uznały, że kask drwala, jest im przy ścince niepotrzebny.

  Zadbaj o swój wzrok

  Do lżejszych prac wystarczą osłony twarzy i okulary ochronne, które ochronią Twoje oczy przed opiłkami, trocinami i wszystkim, co mogłoby uszkodzić Twój wzrok przy piłowaniu, koszeniu czy pracach ogrodowych. Nie pozwól, żeby chwila nieuwagi przy pracy kosztowała Cię lata leczenia. W ofercie posiadamy również ochronniki słuchu łączone z osłoną twarzy, bez całego kasku.

  W dziale Odzież ochronna znajdziesz także rękawice, wytrzymałe i pewne obuwie oraz kurtki i spodnie, które ochronią Cię przed chłodem i wilgocią w najgorszych warunkach atmosferycznych, a przy okazji zapewnią widoczność i bezpieczeństwo.

  Więcej

  Ochrona głowy, wzroku i słuchu Jest 26 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów