Kategorie

Categories

W dwóch poprzednich artykułach o wyborze maszyny do pielęgnacji trawnika przedstawiliśmy wszystkie typy kosiarek ogrodowych Jak wybrać kosiarkę ogrodową oraz omówiliśmy wykaszarki, podkaszarki i kosiarki specjalistyczne Wykaszarki, podkaszarki i kosiarki specjalistyczne. W tym tekście zajmiemy się największym spośród maszyn komunalnych do koszenia trawy, czyli traktorkami, riderami i zero-skrętami.
W pierwszym artykule o typach kosiarek (dostępnym tutaj https://e-entra.pl/blog/8_jak-wybrac-kosiarke-ogrodowa.html omówiliśmy podstawowe typy kosiarek ogrodowych ze względu na sposób zasilania. W tym zajmiemy się kolejnymi rodzajami kosiarek: od wykaszarek, przez podkaszarki, po kosiarki specjalistyczne. Wskażemy, kiedy należy rozważyć ich zakup i jakie są ich zastosowania.

Jak wybrać kosiarkę ogrodową?

     0 Komentarze  wyświetlenia (324)
Spośród wielu rodzajów urządzeń do pielęgnacji zieleni jedno znajduje się w każdym ogrodzie – kosiarka. Praktycznie na każdej posesji znajduje się mniejszy lub większy trawnik, a żeby utrzymać go w porządku potrzebne jest regularnie koszenie. Ale jaką kosiarkę powinieneś wybrać do swojego ogrodu? Tym artykułem postaramy się udzielić kilku istotnych podpowiedzi, zwracając Twoją uwagę na najważniejsze kryteria wyboru.
Osiągnięciem technologii kilku ostatnich lat są automatyczne kosiarki, których przykładem jest system Husqvarna Automower®. Jak działa takie urządzenie, jakie są jego wady i zalety i dla kogo jest ono przeznaczone? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule.
Jak wybrać olej do swojej maszyny?
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)