Pilarki

Wszystko do silnika (i nie tylko) Twojej pilarki

W każdej, nawet najlepszej pilarce spalinowej elementy pod wpływem obciążeń, które muszą znosić w trakcie pracy, w końcu się zużywają. Przychodzi czas na serwis, a jeśli go zaniedbałeś, być może na naprawę. Jeżeli takie zabiegi wykonujesz samodzielnie i jedyne, czego potrzebujesz, to nowe podzespo...

Wszystko do silnika (i nie tylko) Twojej pilarki

W każdej, nawet najlepszej pilarce spalinowej elementy pod wpływem obciążeń, które muszą znosić w trakcie pracy, w końcu się zużywają. Przychodzi czas na serwis, a jeśli go zaniedbałeś, być może na naprawę. Jeżeli takie zabiegi wykonujesz samodzielnie i jedyne, czego potrzebujesz, to nowe podzespoły, dobrze trafiłeś. Tutaj znajdziesz części do pilarki spalinowej Husqvarna i nie tylko.

Części do wnętrza…

Pierścienie, tłoki, kompletne cylindry, napinacze, gaźniki, wały i łożyska – długo można by wymieniać wszystkie elementy ukryte we wnętrzu piły spalinowej. Każdy z nich musi idealnie współgrać z resztą mechanizmu, żebyś bez problemu mógł obalić i pociąć nawet największe drzewa. Właściwe części do piły spalinowej to również kwestia bezpieczeństwa – tylko prawidłowo działająca maszyna oznacza pewne cięcie i koncentrację w miejscu pracy.

Poza tym, jeśli zadbasz o swoją pilarkę łańcuchową, to odwdzięczy Ci się ona długim działaniem i brakiem przestojów. Dlatego warto wybierać oryginalne części z dystrybucji Husqvarny – a takie jako Złoty Dealer tej marki proponujemy Ci w swojej ofercie. Oczywiście, jeżeli chcesz, znajdziemy też odpowiednie zamienniki.

…i części zewnętrzne

Dźwignie, uchwyty, pokrywy, obudowy, korki – jeśli w trakcie pracy uszkodziła się któraś z zewnętrznych części piły spalinowej, to nie czekaj, tylko wymień ją od razu. Uszkodzenia obudowy mogą powodować dostawanie się do wnętrza urządzenia wody, trocin, pyłu i innych szkodliwych czynników, które skrócą żywotność całej maszyny. O wymianie tak ważnych elementów jak dźwignia hamulca czy korek oleju nie musimy chyba wspominać.

W Entra sami zajmujemy się serwisowaniem maszyn komunalnych, ogrodowych i leśnych, dlatego doskonale wiemy, które części wybrać. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, a z chęcią doradzimy.

W sekcji Części serwisowe znajdziesz także elementy podkrzesywarek, podkaszarek i wykaszarek, oraz filtry do dmuchaw i nożyc spalinowych. Same urządzenia znajdziesz w dziale Las i ogród.

Więcej

Pilarki Jest 1205 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1205 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1205 elementów