Przecinarki i pilarki do betonu

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Przecinarki i pilarki do betonu

  Beton nie stanowi żadnej przeszkody

  Zdarza się, że prace remontowe lub budowlane stawiają Cię pod ścianą. W przenośni i dosłownie. Na Twojej drodze staje beton lub beton zbrojony. Jak uporać się z nim najszybciej? Z pomocą przychodzi przecinarka do betonu Husqvarna. Używana przez profesjonalistów, radzi sobie na każdym placu budowy. Ale piła tar...

  Beton nie stanowi żadnej przeszkody

  Zdarza się, że prace remontowe lub budowlane stawiają Cię pod ścianą. W przenośni i dosłownie. Na Twojej drodze staje beton lub beton zbrojony. Jak uporać się z nim najszybciej? Z pomocą przychodzi przecinarka do betonu Husqvarna. Używana przez profesjonalistów, radzi sobie na każdym placu budowy. Ale piła tarczowa do betonu pile tarczowej nie równa – dlaczego właśnie te przecinarki są najlepsze? Oferowane przez nas modele łączą niską masę z dużą mocą i ograniczonymi wibracjami. Dzięki temu piła do betonu prowadzi się łatwo i tnie dokładnie w tych miejscach, w których tego chcesz, na taką głębokość, jaką zaplanowałeś.

  „Taktyczne cięcie” betonu

  Pilarka do betonu to potężne i wielofunkcyjne urządzenie. W zależności od używanej tarczy może ciąć również takie materiały jak asfalt czy kamień, a nawet działać jako przecinarka do metalu. W Entra znajdziesz tarcze Husqvarna Tacti-Cut S50 Plus, które nadają się do każdego rodzaju betonu. Dobrze sprawdzają się przy cięciu dachówek, cegieł i sferoidalnego żeliwa, a jeśli trzeba, przetną również granit, marmur i kamień naturalny. Redukują poziom drgań podczas cięcia i pozwalają pracować szybko i wygodnie.

  W kategorii Budowa i warsztat możesz znaleźć także Silniki spalinowe z różnym ułożeniem wału, maszyny do zagęszczania gruntu, a także sprężarki przydatne przy instalacji urządzeń techniki sprężonego powietrza.

  Więcej

  Przecinarki i pilarki do betonu Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów