Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Ochrona rąk

  Pewny chwyt i bezpieczne dłonie

  Dłonie – dla ludzi wykonujących zawodowo prace leśne i komunalne to najważniejsze „narzędzia”. Jakiekolwiek zranienie czy uszkodzenie, oprócz konsekwencji zdrowotnych, może negatywnie odbić się na szybkości i jakości wykonywanej pracy lub nawet całkowicie ją uniemożliwić. A przecież dłonie mamy tylko jedne. Dobrze...

  Pewny chwyt i bezpieczne dłonie

  Dłonie – dla ludzi wykonujących zawodowo prace leśne i komunalne to najważniejsze „narzędzia”. Jakiekolwiek zranienie czy uszkodzenie, oprócz konsekwencji zdrowotnych, może negatywnie odbić się na szybkości i jakości wykonywanej pracy lub nawet całkowicie ją uniemożliwić. A przecież dłonie mamy tylko jedne. Dobrze jest więc należycie zadbać o ich ochronę.

  Rękawice – druga skóra drwala

  Jakie powinny być dobre rękawice ochronne? Po pierwsze: wytrzymałe. Muszą chronić przed otarciem, przebiciem, nie ścierać się i nie rozedrzeć. W pracach leśnych i ogrodowych, gdzie często masz do czynienia z ostrymi narzędziami takimi jak piły i sekatory, odporność rękawic na przecięcie to sprawa kluczowa. Dobre rękawice chronią wierzch i wnętrze dłoni, a także newralgiczne miejsca jak zgięcia czy opuszki palców.

  Po drugie: rękawic w pracy używa się cały czas. Dla profesjonalistów są często jak druga skóra. Dlatego jak każde rękawice robocze, rękawiczki ochronne powinny być wygodne – muszą pozwalać na cyrkulację powietrza, aby powierzchnia dłoni oddychała i żeby odprowadzać pot. Jednocześnie muszą chronić przed wilgocią atmosferyczną, nie uciskać nadmiernie rąk. A przy tym wszystkim istotna jest pewność chwytu. Rękawice ochronne nie mogą pozwalać na wyślizgnięcie się narzędzi, dlatego często ich wewnętrzna powierzchnia jest wykonana z antypoślizgowych materiałów.

  W rękawicach nie straszny żaden mróz

  Rękawice ochronne Husqvarna dostępne w sklepie Entra mają także swoją wersję zimową, która zabezpieczy Cię przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi tej najtrudniejszej dla pracy w lesie i w ogrodzie pory roku i pozwoli na pracę od świtu do zmierzchu.

  W sekcji Odzież ochronna znajdziesz także specjalistyczne obuwie, akcesoria do ochrony głowy, wzroku i słuchu, a także pozostałe elementy odzieży ochronnej i roboczej.

  Więcej

  Ochrona rąk Jest 24 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów