Budowa i warsztat

Maszyny i narzędzia do najcięższych prac

Od maszyn i narzędzi, zarówno tych używanych na budowie, jak i w warsztacie bądź ogrodzie, wymaga się wielu rzeczy – mocy, niezawodności, wytrzymałości, kultury pracy, ergonomii, a przy tym wszystkim dobrej ceny. Czy istnieją urządzenia, które łączą te cechy? My wierzymy, że tak, a nasze sugestie odnośnie...

Maszyny i narzędzia do najcięższych prac

Od maszyn i narzędzi, zarówno tych używanych na budowie, jak i w warsztacie bądź ogrodzie, wymaga się wielu rzeczy – mocy, niezawodności, wytrzymałości, kultury pracy, ergonomii, a przy tym wszystkim dobrej ceny. Czy istnieją urządzenia, które łączą te cechy? My wierzymy, że tak, a nasze sugestie odnośnie do silników, przecinarek do betonu, czy zagęszczarek znajdziesz w tej kategorii.

Przecinarki, które przetną wszystko

Jak na Złotego Dealera Husqvarna przystało proponujemy przecinarki ręczne Husqvarna, które poradzą sobie z betonem, kamieniem, metalem, asfaltem – przetną praktycznie wszystko, co możesz zastać w trakcie budowy, remontu albo prac ogrodowych. Łatwo uruchamiane, mogą pracować bez przestojów, a system cięcia na mokro eliminuje pył, zapobiegając przy tym nadmiernemu zużyciu wody.

Silniki do wielu zastosowań

W sklepie Entra znajdziesz silniki spalinowe z wałem pionowym i z wałem poziomym. Sam układ wału nie narzuca zastosowania, wszystko zależy od systemu przełożenia napędu i możliwości montażu konkretnej w maszynie. Wał pionowy często widuje się w kosiarkach i traktorach ogrodowych, z kolei wał poziomy można spotkać w glebogryzarkach, maszynach budowlanych albo odśnieżarkach.

Nasza oferta obejmuje silniki marki Loncin oraz Rato. Pierwsza z nich to chiński producent, który zdobywa coraz szersze grono zwolenników swoimi niezawodnymi produktami o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Silniki Rato nie odstają od nich wytrzymałością i wszechstronnością, a ich dodatkowy atut to automatyczne ssanie.

Jaka zagęszczarka będzie odpowiednia?

Może wydawać się, że zagęszczarka jest przydatna jedynie podczas szeroko zakrojonych prac budowlanych. Nie jest to jednak prawdą – chociaż używa się ich głównie na większych areałach, to zagęszczarki przydają się również podczas prac w przydomowym ogrodzie czy na podwórku. Zastosowanie zależy głównie od mocy, głębokości zagęszczania i powierzchni płyty roboczej. Zagęszczarki z dużą płytą i mocą to produkt do zastosowań profesjonalnych, te lżejsze i mniejsze możesz wykorzystać do utwardzania ścieżek w ogrodzie albo gruntu pod budowę altany.

Jeśli interesują Cię maszyny przeznaczone do innych prac związanych z uprawą gleby, zajrzyj do zakładki Las i ogród. W kategorii Odzież ochronna znajdziesz niezbędne przy korzystaniu z tych maszyn ochronniki słuchu i wzroku oraz odzież roboczą.

Więcej

Budowa i warsztat Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów