Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Kranzle

  Profesjonalne myjki ciśnieniowe wysokiej jakości

  Niemiecka firma Kränzle, której mottem jest „Lepiej perfekcyjnie niż tanio!”, jest producentem myjek wysokociśnieniowych do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. W ich asortymencie znajdziesz myjki o różnej wydajności wody, ciśnieniu i mocy. Są wśród nich modele kompaktowe, jak i te o większych...

  Profesjonalne myjki ciśnieniowe wysokiej jakości

  Niemiecka firma Kränzle, której mottem jest „Lepiej perfekcyjnie niż tanio!”, jest producentem myjek wysokociśnieniowych do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. W ich asortymencie znajdziesz myjki o różnej wydajności wody, ciśnieniu i mocy. Są wśród nich modele kompaktowe, jak i te o większych rozmiarach.

  Wybierz wydajność i moc dla siebie

  Wydajność wody to jednak nie tylko miara tego, ile i jak szybko możesz taką myjką ciśnieniową Kränzle wyczyścić. Trzeba również pamiętać o tym, że myjka potrzebuje podłączenia do źródła o wystarczającej przepustowości, w przeciwnym razie pompa może zostać uszkodzona. Zwróć też uwagę na napięcie zasilania myjki. Modele o największej mocy wymagają zasilania ze źródła o napięciu 400 V.

  Przy wyborze myjki sprawdź czy posiada ona wszystkie potrzebne Ci końcówki dyszy, w zależności od tego do jakich powierzchni lub przedmiotów chcesz jej używać. Poszczególne elementy sprawnie wyczyszczą samochód, podjazd, maszyny ogrodowe, czy posadzki i place budowy. Kränzle dba o wszechstronność swoich urządzeń.

  Jeżeli chcesz porównać myjki ciśnieniowe Kränzle z innymi urządzeniami tego rodzaju, wejdź do sekcji Mycie i czyszczenie. Tam znajdziesz wszystkie myjki ciśnieniowe, niezależnie od producenta. Są tam również detergenty i narzędzia ręczne, które usprawnią mycie i pozwolą wyczyścić detale.

  Więcej

  Kranzle Jest 22 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów