Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Obuwie

  Stój na ziemi twardo i pewnie

  Prace komunalne i leśne często wiążą się ze staniem w błocie, na śliskiej trawie, w zaroślach. Na ziemi mogą leżeć gałęzie albo nieostrożnie pozostawione narzędzia. Częstym, niestety, rodzajem wypadków w miejscu pracy jest upadek czegoś na stopę, co może skończyć się złamaniem, zmiażdżeniem lub rozcięciem, w zależ...

  Stój na ziemi twardo i pewnie

  Prace komunalne i leśne często wiążą się ze staniem w błocie, na śliskiej trawie, w zaroślach. Na ziemi mogą leżeć gałęzie albo nieostrożnie pozostawione narzędzia. Częstym, niestety, rodzajem wypadków w miejscu pracy jest upadek czegoś na stopę, co może skończyć się złamaniem, zmiażdżeniem lub rozcięciem, w zależności od tego, jakie narzędzie czy przedmiot upuścimy. Dlatego właśnie do wykonywania takich prac potrzebne Ci są ochronne buty robocze. BHP nie należy lekceważyć.

  Solidna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi

  Buty ochronne Husqvarna ochronią Twoje stopy i golenie przed przecięciem, przebiciem, otarciem i wszelkiego rodzaju skaleczeniami. W Entra znajdziesz buty ze wzmacnianymi czubkami (co skutecznie zabezpiecza newralgiczną część stopy), podeszwami (nie musisz obawiać się jej przebicia) i łączeniami (co znacząco podnosi wytrzymałość obuwia). Posiadamy również obuwie ochronne, które chroni przed zimnem i wilgocią, dzięki czemu możesz komfortowo pracować o każdej porze roku.

  Ochrona przed poślizgiem

  Buty ochronne mają przyczepne, gumowe podeszwy, z którymi możesz chodzić pewnym krokiem, bez obawy o poślizgnięcie się. Oferujemy także modele ze wzmocnieniem przy kostce i pięcie – jest to dodatkowa protekcja przed skręceniami i zwichnięciami kostki i stawu skokowego. Jeśli jednak po całym dniu pracy w wilgotnych lub ośnieżonych miejscach Twoje buty potrzebują osuszenia, z pomocą przyjdzie elektryczna suszarka do butów.

  Jeśli wybrałeś już buty ochronne dla siebie, zadbaj jeszcze o ochronę innych części ciała. W kategorii Odzież ochronna znajdziesz rękawice, kaski i akcesoria do ochrony wzroku i słuchu, oraz wygodne ubrania robocze. Mamy też ochronne kurtki i spodnie.

  Więcej

  Obuwie Jest 6 produktów.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów