Zabiegi agrotechniczne

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Categories

  Zabiegi agrotechniczne

  Szybkie i dokładne zasiewy i opryski

  Nieodzowną częścią pielęgnacji ogrodu i zieleni, niezależnie od, tego czy prywatnej, czy komunalnej, są zasiewy, rozsiewanie nawozu i ciekłe opryski. Żeby oszczędzić czas, wykonując te zabiegi agrotechniczne, można się posłużyć maszynami i narzędziami dostępnymi w tej kategorii. Znajdziesz tutaj zarówno siewn...

  Szybkie i dokładne zasiewy i opryski

  Nieodzowną częścią pielęgnacji ogrodu i zieleni, niezależnie od, tego czy prywatnej, czy komunalnej, są zasiewy, rozsiewanie nawozu i ciekłe opryski. Żeby oszczędzić czas, wykonując te zabiegi agrotechniczne, można się posłużyć maszynami i narzędziami dostępnymi w tej kategorii. Znajdziesz tutaj zarówno siewniki, jak i opryskiwacze spalinowe.

  Zdrowe rośliny i czyste chodniki

  Kiedy przychodzi do rozpylania środków owadobójczych i chwastobójczych na Twój ogród, trawnik czy chodnik, są trzy możliwości. Opryskiwacz ręczny z pompką (czasochłonny), oprysk z samolotu (bardzo drogi, odradzamy) albo opryskiwacz spalinowy. Ten ostatni znajdziesz w ofercie sklepu Entra i to jego polecamy. Opryskiwacze spalinowe to wygoda, mobilność i szybkość. Dzięki niezależnemu źródłu zasilania możesz dotrzeć z nimi w każdy zakamarek ogrodu, parku czy pola. Silnik spalinowy to wydajność i ciągłość pracy w każdych warunkach. Ciecz możesz rozpryskiwać w zasięgu kilkunastu metrów od siebie – takie urządzenie sprawdzi się na dużych areałach i przy opryskach wysokich drzew na przykład w parku. W dobie pandemii nie należy zapominać, że taki opryskiwacz może też być użyty do profesjonalnej dezynfekcji płynem wirusobójczym.

  Równomierny zasiew roślin

  Jeśli męczy Cię ręczny wysiew trawy, kwiatów czy warzyw, a masz do obsiania sporą powierzchnię ogrodu czy trawnika, z pomocą przyjdzie siewnik ogrodowy. Jest również niezastąpiony przy równomiernym rozprowadzaniu nawozu i soli mineralnych. Rozsiewacz ogrodowy to sposób na wygodne obsiewanie każdej powierzchni, niezależnie od jej rozmiaru.

  W zakładce Las i ogród znajdziesz pozostałe urządzenia, przydatne w pielęgnacji trawnika i ogrodu (w tym drzew i krzewów). Jeśli potrzebujesz przygotować glebę pod zasiewy, zajrzyj do sekcji Uprawa gleby. Przyrządy to utrzymania odpowiedniego nawodnienia zasianych roślin są w zakładce Nawadnianie.

  Więcej

  Zabiegi agrotechniczne Jest 5 produktów.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów