Narzędzia ręczne

Niezawodność i prostota użycia

Jeżeli masz do wykonania drobne prace ogrodowe albo potrzebujesz dokładności i pełnej kontroli nad tym, co i jak przycinasz, z pomocą przyjdą ręczne narzędzia ogrodnicze. Mimo postępu mechanizacji prac leśnych i ogrodowych zawsze dobrze mieć w zanadrzu grabie, szpadel, czy sekator do gałęzi. Z nimi dotrzesz wszędzi...

Niezawodność i prostota użycia

Jeżeli masz do wykonania drobne prace ogrodowe albo potrzebujesz dokładności i pełnej kontroli nad tym, co i jak przycinasz, z pomocą przyjdą ręczne narzędzia ogrodnicze. Mimo postępu mechanizacji prac leśnych i ogrodowych zawsze dobrze mieć w zanadrzu grabie, szpadel, czy sekator do gałęzi. Z nimi dotrzesz wszędzie tam, gdzie nie docierają urządzenia spalinowe i elektryczne.

Masz do przycięcia małe drzewko lub krzew i uważasz, że sprzęt akumulatorowy się nie opłaca? Sekator do gałęzi, piła, nożyce do gałęzi, ostrzałka – to propozycje Entry dla tych, którzy nie potrzebują zgiełku i mocy urządzenia spalinowego, aby uporządkować swój ogród lub działkę. Nie są to jednak narzędzia z poprzedniej epoki. Producenci tacy jak Fiskars i Gardena dbają o to, by ciągle usprawniać swoje narzędzia ogrodowe. Ich produkty łączą klasyczną prostotę użycia z ergonomią i trwałością materiałów na miarę XXI wieku. Ostrza są lekkie, wytrzymałe i, co najważniejsze, ostre jak brzytwa.

Prace ogrodowe o każdej porze roku

Motyka, szpadel, grabie do trawy, widły czy szczotka – to podstawowe elementy wyposażenia każdego ogrodnika. Pomogą Ci uporać się z wszystkimi zadaniami, jakie może przed Tobą postawić Twoja zieleń. Szpadel pozwolić przekopać grządki i rabaty, grabie do liści przydadzą się jesienią, a widłami przerzucisz świeżo skoszoną trawę. Narzędzia na cały rok są w tej jednej kategorii.

W zakładce Las i ogród znajdziesz również urządzenia akumulatoroweprzydatne, jeśli masz do wykonania więcej pracy. Grabie i szczotki zastąpią maszyny z kategorii Prace porządkowe. W sekcji Pielęgnacja drzew i krzewów znajdziesz spalinowe odpowiedniki sekatorów, pił i nożyc do gałęzi.

Więcej

Narzędzia ręczne Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów