Fiskars

Produkty metalowe od stuleci

Fiskars to fiński producent narzędzi, w tym metalowych, który założony został w miejscowości Fiskars prawie cztery stulecia temu. Od tamtej pory firma nieprzerwanie rozwija się, poszerza asortyment i wkracza na nowe rynki. Narzędzia Fiskars cechuje wysoka jakość – dość powiedzieć, że korzystała z nich chociażby Piech...

Produkty metalowe od stuleci

Fiskars to fiński producent narzędzi, w tym metalowych, który założony został w miejscowości Fiskars prawie cztery stulecia temu. Od tamtej pory firma nieprzerwanie rozwija się, poszerza asortyment i wkracza na nowe rynki. Narzędzia Fiskars cechuje wysoka jakość – dość powiedzieć, że korzystała z nich chociażby Piechota Morska USA, czyli słynni Marines.

Niezawodne narzędzia do prac ogrodowych

Musisz przekopać swój ogród i przygotować go pod nowe nasadzenia? A może masz w planach spulchnianie i pielęgnację trawnika? Grabie, motyki, szpadle, widły i świdry Fiskars są gotowe sprostać Twoim potrzebom. Owszem, do dużych powierzchni potrzebne są aeratory czy glebogryzarki, ale w przydomowym ogrodzie zawsze sprawdzi się wygodny i solidny szpadel albo mocne i ergonomiczne grabie.

Przy przycinaniu drzew i krzewów ważne jest, żeby cięcie było precyzyjne, ostre i nie pozostawiało postrzępionej powierzchni – dzięki temu rośliny będą się goić szybciej, a rany nie staną się wrotami dla drobnoustrojów i infekcji. Noże, nożyce, piły i sekatory Fiskars spełnią te wymogi i pozwolą szybko i wygodnie wykonać przycinki sanitarne, pielęgnacyjne, formujące czy doświetlające.

Narzędzia dla pracowników leśnych

Narzędzia ręczne Fiskars to nie tylko niezbędnik ogrodnika, ale także pracownika leśnego, drwala i cieśli. Siekiery (w tym siekiery rozłupujące czy ciesielskie), kliny, młoty i tasaki Fiskars przydadzą się każdemu, kto na co dzień pracuje z drewnem. W końcu Finlandia słynie ze swoich lasów, więc Finowie wiedzą, czego Ci potrzeba, aby drewno szybko poddało się Twojej woli.

Jeżeli chcesz porównać produkty Fiskars z innymi podobnymi narzędziami, zajrzyj do sekcji Las i ogród – tam znajdziesz pozostałe narzędzia ręczne, a także ich mechaniczne odpowiedniki. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do tego, co wybrać, skontaktuj się z nami. Specjaliści z Entra chętnie doradzą odpowiednie narzędzie. W sekcji Polecani producenci możesz również sprawdzić produkty firm takich jak Husqvarna lub Gardena. One także dostarczą wielu dobrych rozwiązań do Twojego ogrodu.

Więcej

Fiskars W tej kategorii nie ma produktów.