Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Chemia samochodowa

  Detergenty do samochodów osobowych i ciężarowych

  Oddzielną kategorię koncentratów i detergentów do mycia stanowi chemia samochodowa. Nieważne czy jest to Twoje prywatne auto, czy jest narzędziem pracy – będzie wymagało w końcu kompleksowego czyszczenia. Jeśli używasz samochodów do zastosowań profesjonalnych, ciężarówek, busów albo po prostu prow...

  Detergenty do samochodów osobowych i ciężarowych

  Oddzielną kategorię koncentratów i detergentów do mycia stanowi chemia samochodowa. Nieważne czy jest to Twoje prywatne auto, czy jest narzędziem pracy – będzie wymagało w końcu kompleksowego czyszczenia. Jeśli używasz samochodów do zastosowań profesjonalnych, ciężarówek, busów albo po prostu prowadzisz biznes i masz swoją, choćby, najmniejszą flotę, przydadzą Ci się skondensowane i wydajne płyny do czyszczenia Tenzi.

  Umyjesz swój samochód na zewnątrz...

  Chemia samochodowa obejmuje indywidualne formuły do każdego typu powierzchni. Do mycia zewnętrznych części samochodów posłuży płyn do mycia karoserii, środek do czyszczenia i konserwacji felg aluminiowych i płyn do czyszczenia pojazdów ciężarowych i plandek. Są to w większości koncentraty, co oznacza, że po wymieszaniu z wodą jedna butelka wystarczy na wielekrotne wyczyszczenie dużej powierzchni Twojego auta.

  ...i w środku

  Do mycia i czyszczenia wnętrz posiadamy środek do kokpitów i plastików, płyn do prania i mycia tekstyliów, siedzeń, tapicerek i dywaników. Dla użytkowników samochodów ciężarowych niezbędny może się okazać płyn do odczyszczania rdzy, kamienia i cementu – szczególnie przydatny w wypadku ciężarówek wykorzystywanych w branży budowlanej. A dla większego komfortu jazdy mamy rozpylane odświeżacze powietrza.

  W kategorii Mycie i czyszczenie znajdziesz zarówno ręczne narzędzia do czyszczenia, jak i wydajne i efektywne myjki ciśnieniowe do zastosowań prywatnych i profesjonalnych. Dzięki nim jeszcze szybciej uporasz się ze wszelkimi zanieczyszczeniami. W kategorii Chemia gospodarcza znajdziesz koncentraty odpowiednie do powierzchni sanitarnych, kuchennych i domowych, ale też do higieny rąk.

  Więcej

  Chemia samochodowa Jest 24 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów