Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Ręczny sprzęt do czyszczenia

  Tradycyjne mycie i sprzątanie

  Nie zawsze jest potrzeba użycia „ciężkiego” sprzętu do mycia. Czasem wystarczą narzędzia ręczne. Jeżeli zamiatasz tylko swój garaż, warsztat albo podjazd, a zakup dmuchawy spalinowej nie brzmi jak coś, co ma się zwrócić, możesz kupić po sprawdzoną, zwykłą miotłę. Szczotki, miotły, mopy przydają się od zawsze do zami...

  Tradycyjne mycie i sprzątanie

  Nie zawsze jest potrzeba użycia „ciężkiego” sprzętu do mycia. Czasem wystarczą narzędzia ręczne. Jeżeli zamiatasz tylko swój garaż, warsztat albo podjazd, a zakup dmuchawy spalinowej nie brzmi jak coś, co ma się zwrócić, możesz kupić po sprawdzoną, zwykłą miotłę. Szczotki, miotły, mopy przydają się od zawsze do zamiatania i mycia podłóg, posadzek, ale również powierzchni kamiennych czy kafelków. W każdym domu i zakładzie pracy znajduje się co najmniej jedna szczotka, nawet jeżeli jest wyposażony w najnowocześniejsze myjki ciśnieniowe. Niewątpliwą zaletą sprzętu ręcznego jest to, że można nim pracować wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do żadnego źródła zasilania.

  Do zastosowań profesjonalnych oferujemy również wózek z wiadrem i prasą do wyciskania mopa. W zupełności wystarczy do regularnego mycia podłóg i innych powierzchni płaskich. Poszczególne modele różnią się pojemnością wiadra oraz dodatkowymi koszykami i półkami, na których możesz umieścić wszystkie potrzebne detergenty. Posiadamy również w ofercie myjkę do szyb ze ściągaczką.

  Wszystko, czego potrzebujesz do mycia

  Dział Mycie i czyszczenie w sklepie Entra to oprócz ręcznych narzędzi czyszczących detergenty do każdej powierzchni (również chemia samochodowa). Przede wszystkim jednak proponujemy myjki ciśnieniowe, które przydadzą się w zastosowaniach prywatnych i profesjonalnych. Dzięki nim szybko i dokładnie wyczyścisz duże, mocno zabrudzone powierzchnie. Oferujemy także papiery toaletowe i ręczniki papierowe.

  Więcej

  Ręczny sprzęt do czyszczenia Jest 13 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów